Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Біологічний факультет
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Піклуємся про дітей

Автор: chemist2016 от 29-12-2016, 09:10

 

 На біологічному факультеті у день Св. Миколая проходив благодійний ярмарок. Нами було зібрано гроші, які ми з радістю витратили на необхідні речі в дитячий будинок "Сонечко", що знаходиться в місті Миколаєв за адресою Бутоми 7б. Виявляється, що дітям не вистачає самих елементарних речей, таких як: сосок, присипок, дитячих кремів, сосок-пустошок. Нам дякували не лише працівники дитячого будинку, а й радісні і задоволені очі маленьких діточок.При цьому наші студенти щей побували на святі нового року, на якому виступали вихованці дитячого будинку. Ми з радістю піклуємся про дітей, які залишилися без батьківського піклування.

 

Піклуємся про дітей

 

Ярмарок

Автор: chemist2016 от 20-12-2016, 20:07

У день Святого Миколая на біологічному факультеті пройшов благодійний ярмарок .Студенти принесли випічку, цукерки, фрукти та багато ще різних і смачних солодощей. Також участь у ярмарку приймали і викладачі біологічного факультету.Всіма зусилями було зібрано 1100 грн. За ці гроші студенти придбають подарунки дитячому будинку "Сонечко" .Для того , щоб кожна дитина яка не має батьківсько тепла , відчула це тепло і хоч на хвилинку стала щасливою.

Ярмарок

 

Ярмарок

Олімпіада

Автор: chemist2016 от 13-12-2016, 23:18

 

11.12.2016 р. на базі біологічного  факультеті пройшла  шкільна міська олімпіада з екології. Учні 10-11 класів, міських коледжів та гімназій презентували свої роботи та виконували завдання практичноготуру.

 

Олімпіада

 

Олімпіада

 

Олімпіада

 

Х Миколаївські міські екологічні читання

Автор: chemist2016 от 23-11-2016, 20:05

18 листопада 2016 року в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва відбулися ІХ Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». В межах тематики читань «Чиста енергія для розвитку громад Миколаївщини» виступила аспірант біологічного факультету Сушко Світлана Вікторівна з доповідю "Екологічні ризики вітроенергетичних комплексів у зоні Дніпро-Бузького лиману та морського узбережжя".

 

Х Миколаївські міські екологічні читання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День студента

Автор: chemist2016 от 19-11-2016, 14:24

 

17 листопада 2016 р. в Миколаївському національному університеті ім.Василя Олександровича Сухомлинського відбувся грандіозний концерт до Дня студента .

    На святі були присутні : Перша леді України - Порошенко Марина Анатоліївна, голова Миколаївської обласної державної адміністрації - Олексій Савченко, мер м. Миколаїв - Сєнкевіч Олександр. Також студентів привітав ректор МНУ ім.В.О.Сухомлинського -  Будак Валерій Дмитрович. Дружина президента Марина Анатоліївна разом з головою Миколаївської ОДА Олександром Савченком нагородили найкращих студентів університету - почесними дипломами . Після цього студенти мали змогу написати свої побажання про мир та добробут України в "Книзі миру". Після офіційної частини розпочався святковий концерт, під час якого нагороджували студентів у таких номінаціях : «Годість університету»,  «Соліст та солістка», «Кращий староста», «Спортсмен» , «Хореограф», «Гуртожиток», «Кращий профспілковий лідер» та «Студент патріот». Усіх переможців було нагороджено дипломами та статуетками . Серед усіх переможців були і студенти біологічного факультету ,які перемогли у таких номінаціях : Абрамов Станіслав – «Соліст року» та Бацман Маргарита – «Кращий староста» . Студентів нагороджували герої з відомих фільмів: бетмен, супермен , людина-маска , Робін Гуд та інші.

День студента

 

День студента

 

День студента

 

Курси

Автор: chemist2016 от 9-11-2016, 15:55

З 24 жовтня 2016 року на базі біологічного факультету розпочалися курси поглибленого вивчення біології та хімії,для учнів спеціалізованих шкіл природничого профілю та тих, хто любить біологію та хімію і в майбутньому мріє пов´язати з цими предметами своє життя. Заняття школярів у гуртку "Юний біолог" проходять за напрямами "Ботаніка" та "Зоологія" для учнів 8-9 класів, "Загальна біологія.Еволюційне вчення.Екологія" для учнів 10-11 класів,у гуртку "Юний хімік" за напрямами :"Неорганічна та загальна хімія",Органічна хімія" для учнів 8 - 11 класів.

Курси

 

Засідання з вчителями шкіл

Автор: chemist2016 от 27-10-2016, 17:53

24 жовтня 2016 року відбувалося засідання з вчителями шкіл - партнерами по координації консультативної роботи спеціалізованих класів з біології та хімії.В роботі пррийняли участь Ларичева О.М.,Вичалковська Н.В.,Корольова О.В.,Тарасова С.М.

Фінальний етап XV Всеукраїнського учнівського турніру юних біологів

Автор: chemist2016 от 27-10-2016, 17:46

31 жовтня 2016 року в Миколаєві буде проходити фінальний  етап XV Всеукраїнського учнівського турніру юних біологів.В журі увійшли викладачі нашого факультету доктор медичних наук,професор Черно Валерій Степанович,кандитат біологічних наук ,доцент Вичалковська Наталія Валентинівна ,кандитат біологічних наук ,доцент Чеботар Лариса Дмитрівна.

                                     Бажаємо учнівській команді юних біологів Миколаєва успіхів в турнірі!

                 

Круглий стіл

Автор: chemist2016 от 5-10-2016, 18:58

28 вересня ,в день народження Василя Олександровича Сухомлинського на біологічному факультеті було проведено круглий стіл . Студенти 220, 240 групи взяли активну участь . Було відзначено те ,що Василь Олександрович для кожного ,хто вирішив присв*ятити своє життя педагогіці – є прикладом . Студент 240 групи Плавницький В*ячеслав, аналізуючи роботи Василя Олександровича сказав « Сухомлинський В.О. – батько для починаючого вчителя». Клемешова Марія підкреслила ,що основне у вихованні сина –формування мужності,відповідальності за державу ,сім*ю,матір . Панченко Дмитро визначив ,що ми всі вдячні спадщині Сухомлинського В.О.Представники Кіроворадщини Шкрьобка Аліна та Бойчук Вікторія підкреслили ,що головне в житті це –сім*я .

Круглий стіл

 

Круглий стіл

 

Круглий стіл

 

29 вересня

Автор: chemist2016 от 1-10-2016, 13:51

29 вересня студенти біологічного факультету поставили квіти до пам'ятника Вічного вогню

29 вересня

 

29 вересня

 

29 вересня